O nás

Pokud si nevíte rady, jaká podlaha je ta správná pro Váš projekt, jsme ti praví, kteří umějí poradit a doporučit nejvhodnější skladbu podlah včetně přípravy podkladu až po realizaci nášlapné vrstvy. Kdykoliv Vám poskytneme odborné konzultace, poradenství a profesionální servis přímo na místě realizace.

Profesionalita

Zkušenosti v oboru

Špičková technika

Flexibilita

Garance ceny

Proč právě my

Působíme v oboru již od roku 2001. Jako jedna z mála společností v ČR provádíme podlahy od podkladní až po finální vrstvu. Náš tým tvoří profesionálové a vyškolení pracovníci. Disponujeme také moderní laserovou technikou, výkonnými čerpadly a kvalitním míchacím zařízením, které zvládne přípravu lité směsi přímo na stavbě. Nabízíme profesionální řešení během celého procesu přípravy, realizace i používání podlahy, záruku kvality a flexibility v návaznosti na dané skladby podlahy. Garantujeme cenytermíny zakázek.

Viktor Dolejší

Mohli jste nás vidět

Mohli jste nás vidět

Mohli jste nás vidět v pořadu Rady ptáka Loskutáka, kde jsme popsali typy podlah a ukázali vám, jak se aplikují anyhydridové a cementové lité podlahy pomocí speciálního tahače Mixmobil a kde jsme radili, jak správně lepit obklady a dlažby s použitím vhodných typů lepidel.

Mohli jste nás také vidět v pořadu Gondíci, kde jsme vám popsali typy litých podlah, jak se aplikují anyhydridové a cementové lité podlahy pomocí speciálního tahače Mixmobil a kde jsme radili, jak správně lepit obklady a dlažby s použitím vhodných typů lepidel pro Váš projekt.

Mohli jste nás vidět