Služby

Mezi naše priority v nabídce služeb patří odborná konzultace na stavbě, online i na telefonu. Díky propracované logistice zajišťujeme dodání produktů v daném termínu až na místo realizace. Před samotnou stavbou osobně prohlédneme místo realizace a společně zvolíme optimální řešení.

Jak probíhá příprava a aplikace podlah

Mohli jste nás vidět

Zde naleznete video, kde se můžete přesvědčit, že jako jedna z mála společností v ČR umíme aplikovat podlahy od samotné přípravy, podkladu až po finální vrstvu. Prostě podlahy od A – Z.

Něco málo z našich realizací - aplikace litých podlah včetně instalace podlahových krytin. uvidíte zde i naše zrekonstruované podlahové studio.

Mohli jste nás vidět

MIXMOBIL je geniální spojení dopravního prostředku, zásobního sila, speciální míchačky, výkonného čerpadla a řídícího systému produkce, které vyrábí litou směs na klíč, bez ztrát, rychle a kontinuálně, levně, kvalitně, ekologicky a s vlastním agregátorem elektřiny.

MIXMOBIL v akci
MIXMOBIL v akci

Profesionalita

Zkušenosti v oboru

Špičková technika

Flexibilita

Garance ceny

Co říkají naši klienti

Tomáš Krauskopf

Velmi profesionální přístup, rychlé bezproblémové jednání, vyvážená kvalita versus cena. Velká spokojenost. Doporučuji.

Hana Žitná

Spolehlivost, kvalita, příznivá cena a profesionalita. Mohu jen doporučit!

Antonín Kolář

Perfektní služby, dobré ceny.

Zbyšek Bureš

S firmou Podlahy-VD úzce spolupracuji už léta a velmi rád ji doporučuji svým známým a klientům. Vždy se od nich zpětně dozvím o firmě VD podlahy to samé, perfektní jednání majitele, pružnost, kvalita a perfektní cena. Velmi doporučuji!!!!

Alexandr Šťastný

Vladimír Zdvihal