Podlahové krytiny

V našem podlahovém studiu nabízíme rozmanitou nabídku produktů od předních výrobců podlahových krytin, které se dají použít nejen do domácností, ale také do komerčních prostor. Naše podlahy jsou vyrobeny v barvách, strukturách a povrchů tak, jak se vyskytují pouze v přírodě.

Výhody podlahové krytiny

  1. Odolnost vůči mechanickému poškození
  2. Perfektní izolace tepla a kročejového hluku
  3. Vysoká životnost i po několik generací
  4. Snadná a rychlá údržba
  5. Vhodné pro alergiky
  6. Široký výběr dekorů: dřevo, kámen, korek..

Vinylová podlaha

Vinylové podlahy jsou výjimečné svou odolností a životností. Mezi další výhody vinylové podlahy patří snadná údržbou a nízká úroveň hluku. Vinylové podlahy nachází uplatnění zejména v obývacím pokoji, chodbě, ložnici, dětském pokoji či v koupelně. S výběrem vinylové podlahy vám rádi poradíme.

Dřevěná podlaha

Dřevěná podlaha přináší kus přírody do Vašeho domova. Z dřevěné podlahy vyzařuje teplo a klid, které dodají útulnost každému interiéru. Navíc jsou velmi praktické a nenáročné na údržbu. V našem sortimentu naleznete plovoucí dřevěné podlahy, lepené dřevěné podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy, dvouvrstvé dřevěné podlahy, masivní dřevěné podlahy.

Laminátová podlaha

Laminátové podlahy představují cenově dostupnější alternativu dřevěných podlah. Jsou odolné, vhodné k umístění na podlahové vytápění, nenáročné na údržbu.

PVC v rolích

Skvělé řešení pro rodiny s dětmi i domácími mazlíčky. Vyniká vysokou mechanickou odolností, dlouhou životností a nenáročností na údržbu. Má přirozeně antistatický povrch, prach a nečistoty snadno odstraníte.

Koberce

Metrážové koberce jsou již po desítky let nejoblíbenější podlahovou krytinou, a to nejen pro svůj nezaměnitelný měkký pocit při došlapu, ale i pro své výborné zvukově a tepelně izolační vlastnosti.

WPC Terasy

Wood-plastic-composit je všeobecný název pro venkovní compozitní terasy, které není nutné ošetřovat olejem nebo jiným způsobem proti klimatickým vlivům. Jedná se o mechanicky a chemicky odolnou směs s nízkou absorbcí vody, odolnou proti plísním a dřevokazným houbám.

Dřevěné terasy

Thermowood, evropský modřín, sibiřský modřín, borovice a další tradiční terasové dřeviny jsou nabídkou pro milovníky terasové klasiky a ctitele ryze přírodních terasových materiálů.

Co říkají naši klienti

Tomáš Krauskopf

Velmi profesionální přístup, rychlé bezproblémové jednání, vyvážená kvalita versus cena. Velká spokojenost. Doporučuji.

Hana Žitná

Spolehlivost, kvalita, příznivá cena a profesionalita. Mohu jen doporučit!

Antonín Kolář

Perfektní služby, dobré ceny.

Zbyšek Bureš

S firmou Podlahy-VD úzce spolupracuji už léta a velmi rád ji doporučuji svým známým a klientům. Vždy se od nich zpětně dozvím o firmě VD podlahy to samé, perfektní jednání majitele, pružnost, kvalita a perfektní cena. Velmi doporučuji!!!!

Alexandr Šťastný

Vladimír Zdvihal

Profesionalita

Zkušenosti v oboru

Špičková technika

Flexibilita

Garance ceny

Nezávazná poptávka

* - označené položky jsou povinné.
   Bez vyplnění nebude možné formulář odeslat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.