Podlahové studio

Jsme tu pro Vás, abychom společně vybrali nejlepší a nejvhodnější podlahu pro Váš projekt – novostavba rodinného domu, rekonstrukce bytu či výstavba komerčních prostor. Rádi zkonzultujeme a poradíme dané požadavky přímo na místě pokládky.

Proč navštívit naše studio

  1. Rádi Vám osobně poradíme s výběrem
  2. Možnost fyzicky vidět a zapůjčit vzorky
  3. Široký výběr – až přes 300 dekorů podlah
  4. Flexibilní otevírací doba
  5. Vypracování cenové nabídky s garancí cen
  6. Inspirace

Studio pro lepší služby

V našem podlahovém studiu nabízíme přes tři stovky kvalitních dekorů vinylových, dřevěných, PVC v rolích, koberců, laminátových podlah a venkovních teras. Jsme si opravdu jisti tím, co prodáváme. Naše podlahy jsou vyráběny v České republice a EU od předních špičkových výrobců. Při výrobě jsou použity ty nejlepší materiály a technologie, díky kterým poskytujeme na dané modely podlah až prodlouženou záruku 20 let. Pokud jste pracovně nebo jiným způsobem časově zaneprázdněni a nemáte čas navštívit naše podlahové studio, neváhejte nás kontaktovat, abychom si domluvili schůzku i v jiný termín otevírací doby. Součástí nabídky podlahového studia je zapůjčení Vámi vybraného vzorku podlahy, abyste byli stoprocentně jistí při výběru daného dekoru a druhu podlahy.

Co říkají naši klienti

Tomáš Krauskopf

Velmi profesionální přístup, rychlé bezproblémové jednání, vyvážená kvalita versus cena. Velká spokojenost. Doporučuji.

Hana Žitná

Spolehlivost, kvalita, příznivá cena a profesionalita. Mohu jen doporučit!

Antonín Kolář

Perfektní služby, dobré ceny.

Zbyšek Bureš

S firmou Podlahy-VD úzce spolupracuji už léta a velmi rád ji doporučuji svým známým a klientům. Vždy se od nich zpětně dozvím o firmě VD podlahy to samé, perfektní jednání majitele, pružnost, kvalita a perfektní cena. Velmi doporučuji!!!!

Alexandr Šťastný

Vladimír Zdvihal

Profesionalita

Zkušenosti v oboru

Špičková technika

Flexibilita

Garance ceny